O nas

KIM JESTEŚMY

AlpiMeble to marka stworzona przez zespół młodych, ambitnych osób, chcących dać swoim Kupującym to, co sprawdzone i najlepsze.

Jesteśmy sprzedawcą oraz producentem mebli tapicerowanych i twardych. Z sukcesem wychodzimy naprzeciw europejskim, a nawet światowym standardom produkcji i stylistyki, równocześnie pozostając wiernymi temu, co nasze. Chętnie wspieramy polskie manufaktury, stolarnie i tapicernie. Prowadzimy współprace z lokalnymi fabrykantami, promując małe biznesy na skale ogólnopolską.

Oferta naszego sklepu internetowego jest wyjątkowa, ponieważ bacznie czuwamy nad procesem tworzenia każdego z naszych produktów. Meble, które znajdziesz w naszym sklepie internetowym są nie tylko świetnej jakości, ale również posiadają atrakcyjną cenę. Zostały też w całości wykonane ręcznie przez wykwalifikowanych fachowców, posiadających wieloletnie doświadczenie.

Dzięki opiniom naszych Klientów, regularnie podnosimy sobie poprzeczkę, aby jak najlepiej sprostać Ich wymaganiom. Ulepszyliśmy stronę internetową, aby była jeszcze przyjemniejsza w obsłudze.
Wygodna formuła internetowego sklepu meblowego AlpiMeble pozwala zaoszczędzić czas na poszukiwanie wymarzonych elementów Twojego domu. Wszystkie produkty są dokładnie przedstawione i opisane.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań, służymy doradztwem i pomocą.

Szybki i wyspecjalizowany transport

Bezpieczne płatności

100% bezpieczeństwa

WZOROWA OBSŁUGA KLIENTA

Profesjonalne doradztwo

Dane firmy:

ALPI SPÓŁKA CYWILNA z siedzibą w Krążkowy (63-600)
ul. Krążkowy 30
NIP: 6192051426,
REGON: 385993333
e-mail: biuro@alpimeble.com.pl

ALPI ADAM OPAS z siedzibą w Krążkowym (63-630)
ul. Krążkowy 30
NIP: 6192051389
REGON: 385970349
Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej
Minister Rozwoju i Technologii

ALPI KAMIL WIELGOŚ z siedzibą w Krążkowym (63-600)
ul. Krążkowy 30
NIP: 6192051395
REGON: 385970289
Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej
Minister Rozwoju i Technologii